Podlaha Gumideck, terasový systém

Kontakt a spolupráca

call

Obchodné oddelenie

obchod@gumideck.sk
+421 911 747 989
hour

Hotline

Po - Št 9.00 - 17.00
Piatok 9.00 - 16.00
So - Ne Zatvorené

Sklad / doprava: Po - Pi 7.00 - 16.00
Obch. oddelenie: Po - Pi 7.00 - 16.00

O spoločnosti

Terasa GUMI sa vyrába v zariadení IDEATEK. Tam sa aj zrodila myšlienka ľahko zostaviteľnej terasy z prírodného dreva, ktorá sa dokonale hodí na balkóny, záhradné terasy a hydroizolácie. Spoločnosť v súčasnosti dodáva podlahy individuálnym a veľkoobchodným zákazníkom po celom území Európy, neustále zvyšuje sortiment a modernizuje výrobné technológie. Najnovší produkt: Terasa GUMI je výsledkom mnohoročných skúseností s výrobou tepelne upraveného dreva a výskumom možnosti jeho použitia v najťažších podmienkach. Sme presvedčení, že kvalita a precíznosť spracovania spolu s univerzálnosťou GUMI Decking Vám prinesie čo najväčšiu radosť z jeho používania. Všetky autorské a patentové práva týkajúce sa systému GUMI sú vlastníctvom spoločnosti.
layout styles

O systéme GUMI

Terasový systém GUMI bol vyvinutý v spolupráci so skúsenými odborníkmi z mnohých oblastí: chémia, materiálová veda, drevárska technika, IT, a aj optimalizácia výroby. Vďaka tomu bolo možné vytvoriť inovatívny montážny systém pre tradičné terasové dosky - k dispozícii pre každého.

GUMI je jediným riešením svojho druhu na trhu: masívne prírodné drevo s hrúbkou 21 mm, ktoré nepotrebuje trvalú inštaláciu na povrch a voliteľne môže byť namontované kýmkoľvek.

Poskytujeme vám hotový a premyslený produkt, ktorý vďaka modulárnej konštrukcii dosiek umožní vytvoriť kreatívnu zmenu vzhľadu vašej terasy alebo balkónu. Vzor podlahy a jej usporiadanie je na vás a vašej tvorivosti. Vytvorte si terasu presne podľa svojich predstáv. Pevne veríme, že komfort používania a možnosti ponúkané systémom GUMI si veľmi rýchlo získa vašu dôveru a nadšenie.